Yeni Ufuk Gazetesi
Rıdvan Eşin
GENEL (YUG) - Haber Merkezi | Haber Girişi: 17.04.2021 - 16:43, Güncelleme: 17.04.2021 - 16:43

Nazilli Ticaret Odası’ndan Sanayi Sitesi Üyelerine Banka hizmeti

 

Nazilli Ticaret Odası’ndan Sanayi Sitesi Üyelerine Banka hizmeti

Türkiye İş Bankası A.Ş Sanayi Sitesi Şubesi Ticaret Odası Üyelerinin İhtiyacı ve Talebi Üzerine Yeni Sanayi Mahallesinde Hizmet Verecek Uzun Yıllar Karaçay Mahallesi Aydın-Denizli Karayolu üzerindeki bir binanın zemin katında faaliyet gösteren İş Bankası Şubesi, NTO hizmet binası bünyesindeki işyerine taşınacak.
NAZİLLİ - Nazilli Ticaret Odası üyelerinin bankacılık ve finans hizmetlerinden en kısa sürede ve en verimli biçimde yararlanmalarını sağlamak üzere Banka yetkilileri ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı. Nazilli şehir içi trafiği ve park sorununun yıllardır çözülememesinin yanında banka şubelerinin merkezde yoğunlaşması nedeniyle, şehrin üretim ve ticaret merkezine ev sahipliği yapan yeni sanayi mahallesindeki işletmeler bankacılık hizmetlerinden faydalanma konusunda sıkıntılar yaşamaktaydı. Üyelerimizin bankacılık hizmetlerinin daha ulaşılabilir olması, trafik ve park sorunu yaşamadan finans işlemlerini yapabilmeleri yönündeki taleplerini dikkate alan Odamızın girişimleri neticesinde İş Bankası Sanayi Şubesi Yeni Sanayi Mahallesi Şehit Naci Ülker Bulvarı üzerindeki işyerinde hizmet verecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN: Üyelerimizin istek ve ihtiyaçları Yönetim Kurulumuz ve Oda Meclisimizin birinci önceliğidir. Bölgemizin üretim ve ticaret merkezi konumunda bulunan Yeni Sanayi Mahallesindeki işletmelerimizin uzun süredir dile getirdikleri konulardan birisi, banka şubelerine ulaşımda şehir içi trafiğinde yaşadıkları park sorunuydu. Bu soruna alternatif bir çözüm bularak hizmeti üyelerimize getirmeyi tercih ettik. Bu vesileyle İş Bankası yetkililerine de gösterdikleri yaklaşım ve anlayış için teşekkür ediyorum. Üretim ve ticaretin önünü açmak, fırsat ve imkânlardan üyelerimizin azami ölçüde yararlanmaları sağlamak için gayret gösteriyoruz. Yönetim Kurulu ve Oda Meclisi çalışmalarımız üye menfaatleri yönünde devam edecektir dedi.
Türkiye İş Bankası A.Ş Sanayi Sitesi Şubesi Ticaret Odası Üyelerinin İhtiyacı ve Talebi Üzerine Yeni Sanayi Mahallesinde Hizmet Verecek Uzun Yıllar Karaçay Mahallesi Aydın-Denizli Karayolu üzerindeki bir binanın zemin katında faaliyet gösteren İş Bankası Şubesi, NTO hizmet binası bünyesindeki işyerine taşınacak.

NAZİLLİ - Nazilli Ticaret Odası üyelerinin bankacılık ve finans hizmetlerinden en kısa sürede ve en verimli biçimde yararlanmalarını sağlamak üzere Banka yetkilileri ile yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Nazilli şehir içi trafiği ve park sorununun yıllardır çözülememesinin yanında banka şubelerinin merkezde yoğunlaşması nedeniyle, şehrin üretim ve ticaret merkezine ev sahipliği yapan yeni sanayi mahallesindeki işletmeler bankacılık hizmetlerinden faydalanma konusunda sıkıntılar yaşamaktaydı. Üyelerimizin bankacılık hizmetlerinin daha ulaşılabilir olması, trafik ve park sorunu yaşamadan finans işlemlerini yapabilmeleri yönündeki taleplerini dikkate alan Odamızın girişimleri neticesinde İş Bankası Sanayi Şubesi Yeni Sanayi Mahallesi Şehit Naci Ülker Bulvarı üzerindeki işyerinde hizmet verecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan NTO Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN: Üyelerimizin istek ve ihtiyaçları Yönetim Kurulumuz ve Oda Meclisimizin birinci önceliğidir. Bölgemizin üretim ve ticaret merkezi konumunda bulunan Yeni Sanayi Mahallesindeki işletmelerimizin uzun süredir dile getirdikleri konulardan birisi, banka şubelerine ulaşımda şehir içi trafiğinde yaşadıkları park sorunuydu. Bu soruna alternatif bir çözüm bularak hizmeti üyelerimize getirmeyi tercih ettik. Bu vesileyle İş Bankası yetkililerine de gösterdikleri yaklaşım ve anlayış için teşekkür ediyorum. Üretim ve ticaretin önünü açmak, fırsat ve imkânlardan üyelerimizin azami ölçüde yararlanmaları sağlamak için gayret gösteriyoruz. Yönetim Kurulu ve Oda Meclisi çalışmalarımız üye menfaatleri yönünde devam edecektir dedi.

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve aydinyeniufuk.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.