Rıdvan Eşin
(YUG) - Haber Merkezi | Haber Girişi: 04.11.2021 - 18:54, Güncelleme: 04.11.2021 - 20:58

Murat Uçkan, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

 

Murat Uçkan, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adaylığını Açıkladı

Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının Ocak 2022 ayında yapılması planlanan genel kurulu öncesi Murat Uçkan, başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
KUŞADASI - Bugün adaylık açıklaması için basına verdiği kahvaltılı toplantıda, basın mensupları ile biraraya gelen Murat Uçkan, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Aden Bistro-Kafe’de düzenlenen kahvaltıya ailesiyle birlikte katılan Murat Uçkan, basın mensuplarının sorularını samimi bir şekilde cevapladı. ‘Yeni Vizyon, Yeni Misyon’ ve ‘Öncü Hizmet’ parolasıyla yola çıktıklarını, Şoför esnafının kalbine ve cebine dokunacaklarını belirten Murat Uçkan, “Esnaf olarak şoför esnafının durumunu iyi bilen biriyim. Esnafımız zor ve yıpratıcı bir süreçten geçiyor. Ekonomimizin temel taşı olan şoför esnafımız maalesef gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşamaktadır. “ADİL VE DÜRÜST YÖNETİM” Bizler bunun bilincindeyiz ve esnaf olduğumuz içinde onları en iyi anlayan olduğumuzu belirtmek istiyorum. Adil ve dürüst bir yönetim şekli ile üyelerimize seçilirsek hizmet edeceğimizden herkes emin olsun. “YENİ BİR ANLAYIŞ, YENİ BİR KÜLTÜR” Her zaman esnafımızın yanında olacağız. Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının imkânlarını daha çok esnafımıza, kolay, hızlı ve etkin bir şekilde sunmak adına yönetime talip olduk. Yeni bir anlayış, yeni bir kültür oluşturmak hedefindeyiz. ‘’CİDDİ YENİLİKLER’’ Şunu belirtmek isterim ki ciddi bir yenilik getirmek bizim öncelikli hedefimiz. Mevcut yönetimle ilgili karalama politikası yapmayacağız. Zaten benim esnafım, kimin söz verip sözünü tutmadığını, kimin vaat edip vaatlerini yerine getirmediğini çok iyi biliyor. Odamızın tek adam rejimiyle yönetildiğini de herkes biliyor. “KARA PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ” Biz kesinlikle ve kesinlikle bu seçim döneminde mevcut yönetim ile ilgili hiçbir eleştiride bulunmayacağız. Biz kendi yapacağımız, kendi oluşturduğumuz projeleri anlatarak esnafımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Tabi ki yanlış yapılanları da seviyeli bir eleştiriyle insanlara anlatmak istiyoruz. ‘’HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ PROJELERLE ÖRNEK OLACAĞIZ’’ Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak, bir yandan dayanışma ruhunu diri tutarken, diğer yandan da Taksici, Minibüsçü, Servisçi ve Nakliyecilik Mesleklerini 21. yüzyıla taşımak için çalışacağız. Hayata geçireceğimiz pek çok örnek projelerimizle ülkemize örnek olacağız. Odamız ve Yönetim Kurulumuz her zaman değerli şoför esnaf kardeşlerimizin menfaatleri, kazançları doğrultusunda hareket edecektir. MİSYONUMUZ; Kurumumuza bağlı üyelerimizin, Ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmesinde yapacağımız faaliyetlerle öncü olmak. Üyelerin hak ve menfaatlerini gözeterek bölgesinde ve tüm Türkiye'de hizmet veren en iyi sivil toplum kuruluşu olmak. Taşıma sektöründe hizmet veren üyelerimizin bilgi ve belgeye en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarına öncü olmaktır. VİZYONUMUZ; HİZMETTE ÖNCÜ Bilgili ve kültürlü bir taşımacı esnafı ile hizmette öncü olmaktır’’ diye konuştu.
Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının Ocak 2022 ayında yapılması planlanan genel kurulu öncesi Murat Uçkan, başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

KUŞADASI - Bugün adaylık açıklaması için basına verdiği kahvaltılı toplantıda, basın mensupları ile biraraya gelen Murat Uçkan, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Aden Bistro-Kafe’de düzenlenen kahvaltıya ailesiyle birlikte katılan Murat Uçkan, basın mensuplarının sorularını samimi bir şekilde cevapladı.

‘Yeni Vizyon, Yeni Misyon’ ve ‘Öncü Hizmet’ parolasıyla yola çıktıklarını, Şoför esnafının kalbine ve cebine dokunacaklarını belirten Murat Uçkan, “Esnaf olarak şoför esnafının durumunu iyi bilen biriyim. Esnafımız zor ve yıpratıcı bir süreçten geçiyor. Ekonomimizin temel taşı olan şoför esnafımız maalesef gelir düzeyi düşüklüğü, teminat yetersizliği ve krediye ulaşmada büyük sıkıntılar yaşamaktadır.

“ADİL VE DÜRÜST YÖNETİM”

Bizler bunun bilincindeyiz ve esnaf olduğumuz içinde onları en iyi anlayan olduğumuzu belirtmek istiyorum. Adil ve dürüst bir yönetim şekli ile üyelerimize seçilirsek hizmet edeceğimizden herkes emin olsun.

“YENİ BİR ANLAYIŞ, YENİ BİR KÜLTÜR”

Her zaman esnafımızın yanında olacağız. Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasının imkânlarını daha çok esnafımıza, kolay, hızlı ve etkin bir şekilde sunmak adına yönetime talip olduk. Yeni bir anlayış, yeni bir kültür oluşturmak hedefindeyiz.

‘’CİDDİ YENİLİKLER’’

Şunu belirtmek isterim ki ciddi bir yenilik getirmek bizim öncelikli hedefimiz.

Mevcut yönetimle ilgili karalama politikası yapmayacağız. Zaten benim esnafım, kimin söz verip sözünü tutmadığını, kimin vaat edip vaatlerini yerine getirmediğini çok iyi biliyor. Odamızın tek adam rejimiyle yönetildiğini de herkes biliyor.

“KARA PROPAGANDA YAPMAYACAĞIZ”

Biz kesinlikle ve kesinlikle bu seçim döneminde mevcut yönetim ile ilgili hiçbir eleştiride bulunmayacağız. Biz kendi yapacağımız, kendi oluşturduğumuz projeleri anlatarak esnafımızın karşısına çıkmak istiyoruz. Tabi ki yanlış yapılanları da seviyeli bir eleştiriyle insanlara anlatmak istiyoruz.

‘’HAYATA GEÇİRECEĞİMİZ PROJELERLE ÖRNEK OLACAĞIZ’’

Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu olarak, bir yandan dayanışma ruhunu diri tutarken, diğer yandan da Taksici, Minibüsçü, Servisçi ve Nakliyecilik Mesleklerini 21. yüzyıla taşımak için çalışacağız. Hayata geçireceğimiz pek çok örnek projelerimizle ülkemize örnek olacağız.

Odamız ve Yönetim Kurulumuz her zaman değerli şoför esnaf kardeşlerimizin menfaatleri, kazançları doğrultusunda hareket edecektir.

MİSYONUMUZ;

Kurumumuza bağlı üyelerimizin, Ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan gelişmesinde yapacağımız faaliyetlerle öncü olmak. Üyelerin hak ve menfaatlerini gözeterek bölgesinde ve tüm Türkiye'de hizmet veren en iyi sivil toplum kuruluşu olmak. Taşıma sektöründe hizmet veren üyelerimizin bilgi ve belgeye en hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmalarına öncü olmaktır.

VİZYONUMUZ; HİZMETTE ÖNCÜ

Bilgili ve kültürlü bir taşımacı esnafı ile hizmette öncü olmaktır’’ diye konuştu.

Aydın HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve aydinyeniufuk.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.