Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Yavuzlar İnşaat
Elit Restaurant
Yeni Uuk
Haber Detayı
09 Nisan 2018 - Pazartesi 18:48 Bu haber 2440 kez okundu
 
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği
Özel Aydın İsabet Okulları tarafından Gençlik Hizmetleri ve İl spor Müdürlüğü Kardeşköy Atletizm Stadyumu’nda, “Uçurtmanı Kap Gel” sloganıyla bir etkinlik düzenlendi.
GENEL Haberi
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği

Bilgi Koleji

AYDIN - Etkinliğe öğrenciler, veliler, öğretmenler ve davetliler yoğun katılım gösterdi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı organizasyonda, aileler, hem çocuklarıyla özgürce uçurtmalarını gökyüzünde süzdürmenin keyfini yaşadı, hem de çimde koşmanın mutluluğunu yaşadı.

Uçurtmanın yanı sıra oyun parkları ve geleneksel oyunlar da öğrencilerin keyfine keyif kattı. Ayrıca hazırlanan ikramlar katılımcılar için ayrı bir mutluluğa vesile oldu. Gökyüzünün uçurtmalarla kaplandığı etkinlikte çocukların ve ailelerin gülen yüzleri yaşanılan duyguların en güzel ifadesiydi.

Etkinlikte katılımcılara hitap eden Özel Aydın İsabet Okulları Müdürü Muharrem Bahar, öncelikle katılımcılara teşekkürlerini iletti, etkinlik için stadyumun tahsisinde destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yöneticilerine şükranlarını belirtti. Öğrenci ve veliler için yönetim kurulunun desteği ile bu ve benzeri birçok güzel organizasyon yapacaklarını belirten Bahar, güzel bir gelecek için öğrencilerin mutlu bireyler halinde yetişmelerinin çok önemli olduğunu ifade etti.

Yönetim Kurulu adına duygularını aktaran Hidayet Bulut da katılımcılara bu güzel pazar gününde davete icabet edip şenlik havasını pekiştirdikleri için tekrar teşekkürlerini ifade etti. Kendisinin de okulun bir velisi olduğunu belirten Bulut, “Çocuğumla bu keyfi beraber yaşamak oldukça güzeldi. Öğrencilerimiz ve velilerimiz için daha güzel etkinlikler düzenlemek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. bu etkinliğe destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yöneticilerine ve emeği geçen personelimize şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Kaynak: () - Haber Merkezi Editör: Yeni Ufuk
Etiketler: Aydın, Efeler, İsabet Okulları, Uçurtma
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği
İsabet Okulları’ndan uçurtma şenliği
Yorumlar
Haber Yazılımı